5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

106 pare taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Aralık size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi midein elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Yeni tanıştığınız biri ile ayrıntılıca sohbet eylemek istediğinizde yahut tanılamamadığınız insanoğluın oyunu bırakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız dü şahsiyet ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size için.

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, boşta mütebaki birlik bir taşı masaya bırakmanız durumunda temaşa sona erecektir.

Dayanıklı çok külah sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tahrif etmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Kendinizi amade hissettiğinizde bile dolaysız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle bile ya da yekta şahsiyet olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına hemen dahil olabilirsiniz.

Konuk hileci olarak oyunlara dahil olup, eğer zeminı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz hin bileğustalıktirebilirsiniz.

Canlı okey sitesi için temsil odalarımıza isterseniz Misafir duhuli yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya mebdelaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu ne oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere çekmece atabilirsiniz. Baziçe da kaç taş var diyerek heves edenler derunin kısaca bir açıklama tutmak icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Okey 101 oyunu, 4 aktör ile ansızın okkalı turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir muhtemel evetğunca azca puan toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en az puana mevla olan hileci kazanan olarak duyuru edilir.

Hayalî ürünler yahut mevhum paraya sahip bileğilsiniz, bunun yerine bunları kullanıvermek derunin sınırlı bir kişisel bozma edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Oyunun bu denli sevilmesinin arkasından katakulli bünyecılar bu oyunun hareketli üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun biryoğun versiyonu bulunmakta ve tamamı de ilgi görmektedir.

Site içinde zemin saha okey odaları içre ne fazla rağbet gharabelik göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin nokta aldığı oda da dilerseniz vakit kaybetmeden oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içinde okey keşfet oyna veya arkadaşlarınız ile söyleşi etmek istiyorsanız üyelik çalışmalemlerinizi alegori getirmeniz gerekiyor.

Sitelerin birbirlerinden farklı etrafı bulunmaktadır. Bazıları günce başlangıçte temelı hediyeler vermekte iken temelı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun canipı gün bazı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken bazı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

Oyunlarımıza erişerek ve oynayarak, bu şartları, mahremiyet politikamızı ve çerez politikamızı kabul ettiğinizi ikrar edersiniz. Sitemizde oynayan müşterilere bahis vergisi yahut diğer bir mevhibe uygulanmamaktadır.

okey
okey oyna

Report this page